Články z Března

Vzpomínka na generální konference v dřívějších letech

Vzpomínky členů Církve z Evropě na sledování generální konference v dřívějších letech.

Členové používají sociální média, aby se během Generální konference spojili

Sociální sítě se staly velmi samozřejmou a zažitou součástí života většiny lidí. Lidé je často používají k tomu, aby se spojili s přáteli a se členy rodiny po celém světě. Lze je však použít i k tomu, abychom se spojili s druhými lidmi, kteří sledují generální konferenci.

Církev věnuje výtěžek z filmu ‚Seznamte se s mormony‘ Americkému červenému kříži

Organizace LDS Charities [Charita SPD] Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů věnovala tento čtvrtek  Americkému červenému kříži 1,8 milionu dolarů z výtěžku filmu „Seznamte se s mormony“.

V Evropě bude uveden film Seznamte se s mormony

V květnu tohoto roku bude v 25 evropských zemích uveden do kin a rovněž promítán ve sborových domech celovečerní dokumentární film, který vyrobila Církev.

Členové církve Ježíše Krista svatých posledních dnů – Mormoni, z Nového Zélandu poslali 2000 bedýnek plné jídla do postiženého Vanuatu

Členové církve z Aucklandu na Novém Zélandu připravili 2000 bedýnek z umělé hmoty plné jídla k sobotnímu odeslání do Port Vila ve Vanuatu.

Kancelář při Evropské unii pořádá přednášku na téma boje s radikalizací

Dr. Brian Grim, předseda Nadace pro obchodní a náboženskou svobodu, představil nový mezináboženský přístup k boji s radikalizací v ohrožených komunitách.

Misionáři-senioři přijímají povolání ke službě

V posledních dvou letech roste počet seniorů, kteří přijímají povolání ke službě na misii na plný úvazek pro Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů.

Církev otevírá první interaktivní Středisko pro objevování rodinné historie v Salt Lake City

Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů otevřela 11. února 2015 na Chrámovém náměstí své první Středisko pro objevování rodinné historie.

Na Universitě Brighama Younga promluvila představitelka Církve adventistů sedmého dne

Dr. Ella Smith Simmonsová, místopředsedkyně Generální konference Církve adventistů sedmého dne, promluvila 12. února 2015 na Universitě Brighama Younga v rámci série přednášek na téma Víra, rodina a společnost o důležitosti vzdělání ve spravedlivé společnosti.

Díky dodržování smluv jsme v bezpečí

„Přijde čas velkého prosévání a mnozí padnou; neboť … nastane doba zkoušky, a kdo dokáže zůstat stát?“